Kariera

Pracownicy stanowią kluczowy kapitał,            decydujący o sukcesie naszej firmy.

Oferta pracy nr ref: OL/ORZ/2020

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

Każdemu z Państwa wielokrotnie zdarza się mieć w ręku nasz produkt.

 W związku z ciągłym i stabilnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator linii

Nr. Ref. OL/ORZ/2020

Miejsce pracy: Orzesze

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości wyrobów na liniach produkcyjnych,
  • zapewnienie sprawnego przepływu wyrobów na liniach,
  • weryfikacja poprawności działania urządzeń kontrolnych,
  • sporządzanie raportów produkcyjnych i prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • gotowość do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • samodzielność.

W zamian oferujemy:

  • pełne przeszkolenie do pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (już po roku umowa na czas nieokreślony),
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatną opieką medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie).

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania mogą aplikować klikając w link:

lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 001 627.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

2013 CP Glass S.A. - www.cpglass.eu
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: ZETO S.A.