Kariera

Pracownicy stanowią kluczowy kapitał,            decydujący o sukcesie naszej firmy.

Oferta pracy nr ref: AZ/ORZ/2020

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

Każdemu z Państwa wielokrotnie zdarza się mieć w ręku nasz produkt.

 W związku z ciągłym i stabilnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Automatyk Zmianowy

Nr. Ref. AZ/ORZ/2020

Miejsce Pracy: Orzesze

Zakres obowiązków:

  • lokalizowanie i usuwanie usterek z zakresu automatyki na liniach produkcyjnych,
  • prowadzenie napraw bieżących, konserwacyjnych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń,
  • obsługiwanie stacji redukcyjnych gazu ziemnego, wykonywanie podstawowych napraw,
  • dokonywanie regulacji składu mieszanki opalania zasilaczy szklarskich,
  • raportowanie przebiegu wykonywanych prac,
  • współpraca z elektrykiem, mechanikiem i automatykiem urządzeń kontrolnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie techniczne,
  • minimum roczne doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu (w szczególności w diagnozowaniu awarii oraz ich analizie),
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania Siemens S7 ,Starter, TIA-Portal, Allen Bradley,
  • umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (wraz z dokumentacją techniczną),
  • mile widziane uprawnienia G1, G2, G3,
  • gotowość do pracy zmianowej (system 3 zmianowy 4 brygadowy,  8-godzinny).

W zamian oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • satysfakcjonującą pracę i możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia – na życie, karta multisport).

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania mogą aplikować klikając w link:

lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 001 627.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

2013 CP Glass S.A. - www.cpglass.eu
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: ZETO S.A.